Componenta catedrelor

Catedra de Limba si literatura română – şef catedră – Pintea Silvia
Membri:
- Baciu Ionela
- Boiciuc Daniela
- Buculei Loredana
- Luca Sarmiza
- Smolnicki Angela

Catedra de limba franceză - şef catedră – Gaşpar Loredana;
Membri:
- Baida Corina
- Cobzariu Mirabela
- Şerban Mihaela

Catedra de limba engleză – şef catedră – Rebei Marian
Membri :
- Dobrincu Simona
- Grigorean Lăcrămioara
- Irimiciuc Loredana
- Popovici Radu

Catedra de matematica - şef catedră Sbiera Oltiţa
Membri:
- Cionca Dorina
- Josan Domnica
- Lupu Elena

Comisia de ştiinţe (chimie, biologie) – şef catedră – Ajătăriţii Elenuţa
Membri:
- Dascălu-Vrînceanu Rodica
- Gorea Elena
- Jipa Adina Petruța

Catedra de fizică – şef catedră – Anușca Ionela
Membri:
- Gula Mihaela
- Lungu Lucian
- Pîslariu Lăcrimioara

Comisia Om si societate – şef catedră – Nasulea Florentina
Membri:
- Arhire Lucian
- Boberschi Gabriela
- Carpiuc Adriana
- Crăciun Alina Mirela
- Daniliuc Gabriela
- Dimitriu Lucian
- Huţu Elena Monica
- Iureniuc Gabriela
- Matei Tatiana
- Nicodim Andrei
- Nistor Bogdan
- Turculeţ Mircea

Comisia de educaţie fizică şi moral estetică - sef catedră Cazan Luminiţa
Membri:
- Baciu Tatiana
- Hopulele Mihai Gabriel
- Murărescu Vasile
- Onofrei Ionuț
- Pavel Constantin
- Ştiubianu Cristian
- Varasciuc Andrei

Catedra de Informatică şef catedră – Macovei Cristina
Membri:
- Corniciuc Maria
- Neacşu Horaţiu

Comisia de DSP şi PTP şef catedră – Miron Odorica
Membri:
- Andrieş Steria
- Antonovici Gelu
- Bichel Mihai
- Birsan Angelica
- Chiper Ramona
- Clipa Claudia
- Cuzenco Florin
- Danciu Gheorghe
- Dobroghiu Emil
- Dumitrescu Maria
- Filipiuc Beatrice
- Iacoboaia Alina
- Ieremie Valentin
- Magazin Dragoş
- Manolache Ionuţ
- Neamțu Leon
- Popescu Octavia
- Șvarț Mihaela
- Tănasă Cozdreanu Cătălina
- Teodorovici Cristina

Comisia dirigintilor responsabil comisie – Gorea Elena
Membri:
- Șerban Mihaela - responsabil subcomisia I (clasa a IX –a)
- Simona Dobrincu - responsabil subcomisia II (clasa a X –a)
- Cionca Dorina - responsabil subcomisia III ( clasa a XI- a)
- Huțu Elena Monica – responsabil subcomisia IV (clasa a XII –a)

Copyright ©2014, Colegiul Tehnic "Al. I. Cuza" Suceava